Tłumacz symultaniczny - zawód z przyszłością

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Hej! To ja - tłumacz symultaniczny. Pewnie znasz mnie z telewizji, radia, wykładów, wystąpień. Dla Ciebie jestem głosem, który słyszysz, gdy ktoś wypowiada się w obcym języku. Pomagam Ci zrozumieć, co mówi. Ale czy wiesz, kim jestem naprawdę? Człowiekiem, maszyną, programem komputerowym? Gdzie się znajduję i w jakich warunkach pracuję? Opowiem Ci o tym wszystkim, a nawet zaproszę do miejsca, z którego mój głos płynie do Ciebie. A może chciałbyś... zostać mną?

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz