Do czego służy język?

Przedział wiekowy 8-18
Limit miejsc 100
Forma prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Z pewnością potrafisz powiedzieć, czym jest język. Nie jest to dla Ciebie nowe pojęcie – zgłębiasz tajniki języka ojczystego, uczysz się języków obcych. Wiesz, że aby się z kimś porozumieć, musicie znać ten sam język i potrafić go używać. Ale czy znasz inne funkcje języka? Jest ich naprawdę wiele. Jeśli chcesz się dowiedzieć, do czego służy język i jaką rolę pełni (lub może pełnić) w naszym życiu, zapraszamy!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz