Ekonomiczne skutki brexitu

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

W referendum dnia 23 czerwca 2016 roku Brytyjczycy opowiedzieli się za wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W konsekwencji o północy dnia 31 stycznia 2020 roku ich kraj wyszedł z Unii Europejskiej. Jest to sytuacja bezprecedensowa. Jak ją widzą ekonomiści? Jakie ekonomiczne konsekwencje tego zdarzenia są widoczne już teraz? Jakich można spodziewać się w przyszłości? Jakie są skutki dla Wielkiej Brytanii, dla Polski i dla całej Unii Europejskiej?

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz