Edukacja spersonalizowana i interaktywna

Przedział wiekowy pow. 18
Limit miejsc 100
Forma warsztaty, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli zaprasza na wykłady i warsztaty organizowane w ramach konferencji Edukacja spersonalizowana i interaktywna. Celem zajęć jest: poznanie etapów efektywnej ścieżki uczenia się w edukacji spersonalizowanej, prezentacja nowych technologii, alternatywnych metod pracy, poznanie odpowiedzi na pytania: Jak wygląda szkoła z perspektywy memetycznej? Co taka wiedza może dać nauczycielom? W jaki sposób memy przenoszą się między umysłami oraz jakie ma to znaczenie dla uczenia się i rozwoju dziecka.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

  • 25 września

    • 15:00 - 17:30
      brak miejsc