O co chodzi w chodzie?

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Dowiesz się o co chodzi w chodzie. Jak to się stało, że chodzimy na dwóch nogach i utrzymujemy równowagę? Co wpływa na parametry naszego chodu oraz równowagę? Czy jest coś, co może negatywnie wpływać na chód człowieka a w efekcie prowadzić do dysfunkcji i wad narządu ruchu? A może jest jeszcze coś co chciałbyś wiedzieć o chodzie? Na wszystkie pytania postaramy się znaleźć odpowiedź na naszym spotkaniu. Zajęcia zostaną przeprowadzone przy pomocy maty podobarograficznej, która zarówno w statysce i dynamice mierzy rozkład sił strony podeszwowej stopy na podłoże, oraz Systemu Wiva umożliwiający między innymi analizę chodu.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz