Efektywne zarządzanie czasem

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc 100
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czas to pojęcie względne - chociaż wszyscy mamy go tyle samo, to może wydawać się, że ciągle mamy go za mało. Zatem co zrobić, aby uzyskać więcej czasu? Zadbaj o swój rozwój i weź udział w warsztatach „Efektywne zarządzanie czasem”, na których uzyskasz odpowiedzi na pytania: - czym jest efektywne zarządzanie czasem? - jakie są najlepsze metody zarządzania sobą w czasie? - jak skutecznie planować i organizować swój czas?

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz