Czekoladowym szlakiem

Przedział wiekowy 8-12
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Zapraszamy Państwa na krótką podróż czekoladowym szlakiem.  Wzrokiem będziemy wodzić po granitowym blacie, na którym rozpływać się będzie brązowe złoto Azteków. Co kryje w sobie, jakie niesie wartości? Czy czekolada to tylko cudowna słodycz i kalorie? Poznaj z nami tajniki produkcji czekolady i posłuchaj o jej żywieniowej stronie. A w tle – uciechą dla oczu będzie pełna czekoladowego złota fontanna.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz