Tajemnice krwinek czerwonych

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

W trakcie zajęć uczestnicy skupią się na jednym ze składników krwi -  krwinkach czerwonych (erytrocytach). Prowadzone będą eksperymenty, które w oparciu o budowę i właściwości krwinek czerwonych pozwolą na oznaczanie grup krwi u ludzi. Poza tym, krew jest jednym ze śladów biologicznych zabezpieczanych na miejscach zbrodni, którego analiza pozwala na określenie przebiegu przestępstwa i wykrycie sprawcy.

Zdalna forma warsztatów nie odbierze Wam zabawy i zgłębiania tajemnic krwinek czerwonych. Przekonajcie się sami.

 

Wykonawcy: Naukowe Koło Biotechnologów

 

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz