Nie taka nauka straszna... czyli jak wspomóc ciało i umysł, by się wydajniej uczyć

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc 100
Forma prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Uczenie się to bardzo ważny proces w naszym życiu. Jednak często nie przychodzi nam ono łatwo. Szczególnie po całym dniu w szkole ciężko jest „włożyć” jeszcze jakieś informacje do przeładowanej głowy. Aby poprawić pamięć i sprawność umysłową mózgu dowiecie się jak przebiega proces zapamiętywania i przetestujecie na sobie kilka prostych trików.

Wykonawcy: Naukowe Koło Biotechnologów

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz