Jak to działa? – tajniki organizmu zwierzęcego na wesoło

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

W trakcie zajęć będą przeprowadzane eksperymenty wyjaśniające funkcjonowanie organizmu zwierzęcego. A wśród nich m.in.: Czy te oczy mogą kłamać? – iluzje optyczne; Sprawdź czy potrafisz? – Możliwości ciała; Jak głęboko oddychasz? – wariacje z akwarium; Zwariowane mleko; Skaczące jajko.

Zdalna forma warsztatów nie odbierze Wam zabawy. Wykorzystując to co macie w domu i przedstawione przez nas materiały, możecie razem z nami przeprowadzić eksperymenty. Nauka jest niesamowita! Przekonajcie się sami.

Wykonawcy: Naukowe Koło Biotechnologów

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz