Nauka czytania dla 5-6 latków. Warsztaty dla dzieci i rodziców

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach bezpośrednich jest przekazanie organizatorowi podpisanego oświadczenia (przed ich rozpoczęciem): Oświadczenie o stanie zdrowia (PDF)

Programy Akademii zostały stworzone na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń pracy z dziećmi. Zabawa w czytanie przeplatana jest eksperymentami naukowymi i grami.

Celem kursu jest zbudowanie naturalnych postaw czytelniczych. Rozwijają pasję do czytania przez zabawę. Poznają kulturę i obyczaje żyjących na różnych kontynentach ludzi.

Wykonują proste eksperymenty naukowe. Odkrywają własne „ja” i mocne strony. Poznają litery i wyrazy, będą czytać całymi wyrazami, uczyć się przez zabawę.

Wspólna z rówieśnikami podróż śladem bajek uaktywnia wyobraźnię dzieci, pozwalając im rozwijać swoje pasje i talenty. W tym kursie nieśmiałe dzieci potrafią nagle stać się małymi bohaterami całej grupy, a dzieci, które wydawały się być zupełnie nie zainteresowane nauką, opowiadają po zajęciach swoim dziadkom, że będą wielkimi naukowcami.

Akademia w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, robotyki Lego i programowania. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Więcej o Akademii i jej ofercie dla szkół można znaleźć na www.efektywna-nauka.pl.

Prowadzenie: Agnieszka Szczerbowicz, trener Akademii.

Dla przedszkolaków i ich rodziców. Nie odpowiednie dla zorganizowanych grup.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,