Lepsza koncentracja, pamięć i szybkie czytanie dla uczniów kl. 4-6. Warsztaty dla dzieci i rodziców.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach bezpośrednich jest przekazanie organizatorowi podpisanego oświadczenia (przed ich rozpoczęciem): Oświadczenie o stanie zdrowia (PDF)

Celami zajęć Akademii jest nauczyć dzieci jak się uczyć oraz poprawić ich koncentrację, pamięć i tempo czytania ze zrozumieniem. Dzięki opanowaniu nawyków „naturalnego uczenia się”, nauka staje się łatwiejsza, daje więcej radości, a młodzi uczniowie zyskują większą pewność siebie w szkole. Dzięki treningom, dzieci sprawnie organizują materiał, którego się uczą, zaczynają biegle czytać oraz szybko zapamiętują potrzebne im informacje. Wprawiają się w robieniu uporządkowanych notatek, z których łatwiej powtarzać wiadomości. Rozwijają pamięć, dzięki czemu nauka wiersza, czy przygotowanie do klasówki zajmuje mniej czasu i jest przyjemniejsze.

Osnowę programów Akademii  tworzą tematy prezentujące dzieciom wiedzę nt. odkryć, wynalazków, atrakcyjnych miejscach. Dzięki eksperymentom i doświadczeniom w Dziecku budzi się pasja poznawania i fascynacji światem, zadawania pytań, a co za tym idzie – samodzielnego uczenia się.

Akademia w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, robotyki Lego i programowania. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Więcej o Akademii i jej ofercie dla szkół można znaleźć na www.efektywna-nauka.pl.

Pokaz na dużej sali z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w okresie zagrożenia epidemicznego. Wymagana maseczka dla rodziców.

Dla rodziców i uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Nieodpowiednie dla zorganizowanych grup.

Prowadzenie: Radosław Batożyński, trener Akademii.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,