Bez czucia i bez bólu, czy to możliwe?

Forma prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Spotkanie przeznaczone dla uczniów 7-8 klas Szkoły Podstawowej. Prezentacja dotyczy tajemnic operacji bez bólu. Co na to wpływa? Dlaczego pacjent może rozmawiać z lekarzem w trakcie operacji nogi, a przy tym  nie czuje bólu?

Te wszystkie tajemnice wyjaśnimy w trakcie spotkania. Spotkanie będzie obejmowało wykład, film i dyskusję z uczestnikami.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.