Dyskusja po filmie "Widok z katedry" / 9. Filozofia Filmowo "Przyjaźń polsko-niemiecka"

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Forma wykład

Dyskusja po filmie o profesorze Marku J. Siemku, zorganizowana w ramach 9. Filozofii Filmowo "Przyjaźń polsko-niemiecka". Pozyskana wiedza może wzbogacić lekcje języka polskiego, filozofii, etyki, historii, wiedzy o kulturze, wiedzy o społeczeństwie, zajęcia z wychowawcą. Będzie przydatna tym wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o historii zachodniej myśli. Uczestnicy: Paweł Kuczyński (reżyser, scenarzysta, Delos Films), Dariusz Barbaszyński (historyk filozofii, Instytut Filozofii UWM), Aleksandra Drzał-Sierocka (kulturoznawczyni, filmoznawczyni, Uniwersytet SWPS), Artur Sobiela (historyk, Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności), moderatorka: Magdalena Drozdowicz (reżyserka, animatorka kultury i popularyzatorka nauki, Fundacja Uniwersytet Dzieci)

Lokalizacja Planetarium, al. Marszałka J. Piłsudskiego 38, Olsztyn

Uwaga!