Lepsza pamięć, szybkie czytanie i podstawy psychologii dla uczniów kl. 7-8. Warsztaty dla dzieci i rodziców.

Celami zajęć Akademii jest nauczyć dzieci jak się uczyć oraz poprawić ich koncentrację, pamięć i tempo czytania ze zrozumieniem. Dzięki opanowaniu nawyków „naturalnego uczenia się”, nauka staje się łatwiejsza, daje więcej radości, a młodzi uczniowie zyskują większą pewność siebie w szkole. Dzięki treningom, dzieci sprawnie organizują materiał, którego się uczą, zaczynają biegle czytać oraz szybko zapamiętują potrzebne im informacje. Wprawiają się w robieniu uporządkowanych notatek, z których łatwiej powtarzać wiadomości. Rozwijają pamięć, dzięki czemu nauka wiersza, czy przygotowanie do klasówki zajmuje mniej czasu i jest przyjemniejsze.

Osnowę programów Akademii  tworzą tematy prezentujące dzieciom wiedzę przydatną w szkole oraz z podstaw psychologii. W czasie zajęć Akademia rozbudza zainteresowania i ciekawość światem, zachęca do samodzielnego uczenia się i stawiania celów na przyszłość.

Akademia w Olsztynie przy ul. Ratuszowej 3 oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, robotyki Lego i programowania. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Więcej o Akademii i jej ofercie dla szkół można znaleźć na www.efektywna-nauka.pl.

Dla rodziców i uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej. Nieodpowiednie dla zorganizowanych grup.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,