Akademia Zdrowia w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie

Forma konkurs, konsultacje, pokaz, prezentacja, warsztaty, wycieczka, wykład, wystawa

Kurs pierwszej pomocy w pigułce, rehabilitacja na wesoło, testy zabawowe z psychologiem, ciekawostki logopedyczne, zabawy poprawiające koncentrację, wizyta w pracowni RTG, w pracowni tomografii komputerowej i w pracowni rezonansu magnetycznego, porady stomatologa, wizyta u ortoptystki, zwiedzanie wystawy sprzętu medycznego, a także zabawy dydaktyczne i zajęcia plastyczne – to tylko niektóre atrakcje, jakie Szpital Dziecięcy w Olsztynie przygotował dla dzieci z okazji 17. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Dni Otwarte szpitala to okazja, by oswoić dzieci z pracą placówki i zaprezentować im medyczne ciekawostki. Akademia Zdrowia w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie odbędzie się w czwartek, 26 września w godz. 9-12.30. Wezmą w niej udział przedszkolaki i uczniowie zapisani wcześniej na zajęcia przez swoich wychowawców.

Zapisy wyłącznie pod nr. tel. 89 53 93 456 od 10 września, od godziny 10:00. Kolejne dni - w godzinach 8:00-15:00.

Lokalizacja Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie, ul. Żołnierska 18a