"Język rosyjski to nic trudnego. Piękna Rosja"

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Rosja to piękny kraj. Warto tam pojechać, zetknąć się ze słowiańską kulturą,przepiękną architekturą, przyrodą, żywym słowem... Młodzi ludzie niewiele wiedzą na jej temat. Mało kto z nich tam był. Nie znają języka... Prezentacja dla początkujących, chcących, w małej pigułce, poznać ten największy na świecie kraj. Najważniejsze informacje o Rosji otoczone śpiewem i grą na gitarze kilku utworów rosyjskich w wykonaniu prelegenta.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz