Jak odnaleźć "drogę" pod wodą?

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma konsultacje, prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Na lądzie do celu kiereją nas mapy, znaki drogowe i nawigacja... A jak z tym problemem pod wodą radzą sobie płetwonurkowie? Czy wiecie, że pod wodą droga może prowadzić w poziomie (tak jak na lądzie), ale również i w pionie? Czy zgubienie drogi pod wodą ma takie same konsekwencje jak na lądzie? A co się stanie, jeśli nie dotrzemy do założonego celu? Jak nie zgubić się pod wodą, jak czytać naturalne "drogowskazy" i jakich urządzeń używać aby bezpiecznie dotrzeć do celu? - o tym będzie można dowiedzieć się podczas naszej prezentacji połączonej z wykładem i konsultacjami.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz