Warsztaty fizyko-chemiczne Sam Odkrywam Świat

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach bezpośrednich jest przekazanie organizatorowi podpisanego oświadczenia (przed ich rozpoczęciem): Oświadczenie o stanie zdrowia (PDF)

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza do udziału w warsztatach fizyko-chemicznych, dedykowanych dzieciom w wieku 6-8 lat. Warsztaty to spotkanie z nauką poprzez dobrą zabawę. Dzięki nieskomplikowanym, ale efektownym eksperymentom dzieci będą miały okazję poznać różne zjawiska fizyko – chemiczne i zdobyć wiedzę o otaczającym ich świecie. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie przeprowadzał proste i bezpieczne doświadczenia, tak by lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zjawisko.

Lokalizacja Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 12, budynek L2