Czy moralność się opłaca?

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc 100
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czy warto być moralnie dobrym człowiekiem? We współczesnym świecie, w którym wartość człowieka ocenia się po ilości „lajków”, karierze czy pieniądzach, mówi się jednocześnie o kryzysie moralnym. Co zatem powinno być celem naszego postępowania? Czy warto być uczciwym człowiekiem? Czy w świecie ostrej konkurencji wierność własnemu sumieniu ma jeszcze jakieś znaczenie? A może mają rację ci, którzy twierdzą, że najważniejsze to umieć się w życiu dobrze urządzić? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszamy.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz